Strony

Jantar - grafika na koszulke

JantarMF (GIF) - Obrazek zrobiony przy pomocy wielu narzędzi tak więc jest owocem eksperymentów z różnymi programami (m.in.Corel AutoTrace, Corel Draw, nawet Gimp). Technika grafika wektorowa, efekt dosyć ładny, w sam raz na nadruki różnej maści. Jeszcze słowo o temacie pracy... jest to jeden z moich dwóch ulubionych szybowców :)

JantarZJ ? (GIF) - Mała modyfikacja powyższej pracy, zrobiona na szybko z okazji urodzin znajomej, efekt całkiem niezły prezent chyba się podobał ;)

Jantar 1 (GIF) - Kolejna "koszulkowa" praca, również urodzinowa, przedstawia jantara jedyneczkę. Warto wspomnieć, że w przeciwieństwie do reszty obrazek był wycinany z foli na ploterze jest to o wiele trwalsza metoda niż prasowanki. Motyw został również umieszczony na porcelanowym kubku ;) Aha prezent bardzo się podobał :D

Jantar 15s (GIF) - I jeszcze jedna praca z cyklu szybowce koszulka i urodziny ;) Tym razem przedstawia ona Jantara 15s. Metoda wykonania jak powyższe.

Jantar3 AGA (GIF) - Praca również na koszulke, przedstawia Jantara Std.3., na podstawie jednego ze zdjęć Jantara Std.3 o znakach YY

1 komentarz:

  1. Może chce Pan spróbować sił w konkursie na projekt nadruku na stronie mejker.pl? :) Czekają nagrody pieniężne.

    Zapraszam i polecam - http://mejker.pl

    OdpowiedzUsuń